Antigraffitový náter Zvolen

Zákazka, pri ktorej sme nanášali antigraffitový náter na budovu Zvolen, bola realizovaná 12. júla. Akciu zabezpečovali naši traja naši zamestnanci a celková práca bola v rozsahu 18 hodín. Náter sme nanášali na klasickú hladkú omietku.

Na natretie budovy antigraffitovým nástrekom Zvolen o ploche 175m2 sme použili tri 10 litrové nádoby antigraffitového náteru. Náter sme realizovali podľa štandardizovaných technologických postupov. Najprv sme na celej ploche odstraňovali pavučiny a všetky ostatné nerovnosti a nečistoty na omietke. Pri realizácii zákazky nám moc neprialo počasie. Miestami svietilo slnko a miestami pršalo a pri intenzívnejšom daždi sme boli nútení pozastaviť práce. Ale aj napriek nepriaznivému počasiu sa nám podarilo túto zákazku dokončiť s veľmi dobrým výsledkom, nakoľko zákazník bol s celkovou našou prácou veľmi spokojný.

Ak odstraňujeme graffity Zvolen z povrchov, ktoré ešte neboli ošetrené pomocou antigraffity ochrany, nemôže zaručiť výsledok, ktorý bude 100%. Naša kvalitná a účinná ochrana povrchu fasád má podobu antigraffiti náteru či nástreku, ktorý má 4 až 6 rokov životnosť. Jedná sa o pololesklý lak, ktorý je na fasáde viditeľný a tým môžu vandali rozoznať, že povrch je upravený antigraffity ochranou. Z toho dôvodu vedia, že ich diela by nemali na objekte dlhú životnosť a pôjdu svoju činnosť realizovať inam.

Pre viac informácii kliknite SEM.