Antigraffiti náter – Antigraffiti systém Zvolen

Zákazka, Antigraffitový náterochrana proti grafiti Zvolen – jednalo sa o nanesenie antigraffitového náteru vo Zvolene na povrch budovy vo vlastníctve zákazníka. Akciu vykonávali piati naši zamestnanci v dňoch 2. až 6. augusta 2013. Povrch, na ktorý sme naniesli antigrafitovú ochranu, bo v celkovom rozmere 760 m2. Na realizáciu sme spotrebovali celkovo 60 l antigraffitového náteru.

Antigraffitová ochrana Zvolen v podobe náteru alebo nástreku je na základe našich skúseností najlepšia možnosť ako zabrániť nenapraviteľným škodám, ktoré môže napáchať „spreyerské útoky“ na fasáde, omietke, plášty a pod. Tento náter je tak isto najlepší variant na zaistenie jednoduchého a vysokoúčinného odstránenie akýchkovľvek grafitov vo Zvolene. Životnosť antigraffitovej ochrany Zvolen sa pohybuje v rozmedzí 4 až 6 rokov.

Našim zákazníkom vieme zaistiť servis odstránenia graffity Zvolen, ktorý funguje nasledovným spôsobom. Akonáhle sa na Vašej budove vo Zvolene objavia graffity, je nutné nás kontaktovať buď telefonicky alebo emailom na našu emailovú adresu centrala@a-servislipka.cz. Po oznámení, že na Vašej budove sa objavili graffity, sa snažíme zareagovať čo najrýchlejšie. Musíme však brať do úvahy aj poveternostné podmienky, nakoľko pri práci s grafitmi je nutné aby vonkajšia teplota vzduchu bola nižšia ako 10°C. Antigraffitová ochrana Zvolen sa dá aplikovať na rôzne druhy materiálu vrátane plastov. Materiál, na ktorý nie je možné naniesť antigraffitovú ochranu sú leštené kovy, sklo a priehľadný polykarbonát. Zákazník bol spokojný a prejavil želanie spolupracovať s nami v budúcnosti na podobných akciách. Z uvedeného dôvodu môžeme akciu nanesenia anttigraffitového náteru Zvolen hodnotiť ako úspešnú.

Pre viac informácii kliknite SEM.